Přes bariéry s policií

V rámci projektu "PŘES BARIÉRY S POLICIÍ", si studenti posledních ročníků středních škol vyzkoušeli fyzické testy, které jsou třeba ke splnění příjímacího řízení k Policii České republiky. Jedním z hlavních partnerů této akce je Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, která pak výkony jednotlivých studentů “ohodnotí“ finančními prostředky. Ty jsou poté poukázány vybranému handicapovanému klientovi. Výše uvedené akce se zúčastnili i studenti naší školy.

Nejúspěšnější sportovci okresu Beroun byli pozváni ke slavnostnímu vyhlášení a předání cen na Policii ČR, Územní odbor Beroun. Slavnostní vyhodnocení pak proběhlo dne 12. 4. 2023 v 10:00 hodin v obřadní síni budovy radnice města Beroun.

Jakub Prošek ze 4.B píše:

Dne 12. 4. 2023, od 10:00 hodin, se v obřadní síni budovy radnice města Beroun konalo slavnostní vyhodnocení podzimní charitativní akce "Přes bariéry s policií". Vyhodnocení bylo spojeno nejen s předáváním cen nejúspěšnějším sportovcům, kteří se této části zúčastnili, ale také s účastí policistů, kteří byli odměněni za jejich dlouholetou službu, a s několika výjimečnými občany okresu Beroun, na které čekal dárek za jejich hrdinské chování v kritických situacích. Celá slavnostní akce mohla znamenat pro každého něco trochu jiného, avšak pro všechny byla důkazem, že dobrá srdce a obětavost pro druhé je stále symbolem, který má ve společnosti vysokou prestiž. Za naši školu se vyhodnocení akce zúčastnili a byli oceněni Jakub Prošek ze 4.B a Nikol Holečková ze 3.A. Oba uvedení obsadili ve svých kategoriích dělené 3. místo.

autor: hynek / vloženo: dub 19, 2023