ŠKOLNÍ POSILOVNA JEŠTĚ VONÍ NOVOTOU

Blíží se zima a to je období, kdy se během výuky tělesné výchovy i s těmi otužilejšími studenty přesouváme z venkovních sportovišť do vnitřních prostor gymnázia.

Proto jsme uvítali, že díky rozhodnutí Rady Středočeského kraje se mohla na naší škole během měsíce října uskutečnit rekonstrukce stávající posilovny. Tato místnost byla zároveň vybavena zcela novými posilovacími přístroji. Zpestří se tak možnosti pohybových aktivit na naší škole, a to zejména během nevlídného počasí. Zakázku realizovala firma Domafit Fitness.

Již během listopadu budou mít tedy studenti možnost začít nabírat svalovou hmotu či zpevňovat a formovat svou postavu v prostředí nové posilovny. Věříme, že tato místnost se stane minimálně stejně oblíbenou a využívanou jako venkovní pingpongové stoly či jako workoutové hřiště, které do areálu našeho gymnázia přibylo letos během letních prázdnin.

zapsala: Mgr. Riegerová

autor: hynek / vloženo: lis 8, 2023