Gymnázium J.oachima Barranda, Beroun, Talichova 824
Talichova ulice 824, 266 01 Beroun / tel.: 311 623 435, 311 621 232, 799 542 877 / reditelna@gymberoun.cz / IČ: 47558407

Sport v květnu

Také v měsíci květnu se studenti našeho gymnázia zúčastnili sportovních soutěží.

Soutěž v atletických disciplínách Pohár rozhlasu se uskutečnila ve dnech 2. a 3. května.  Děvčata a chlapci z primy a sekundy se umístili na hezkém 8.místě, děvčata z tercie a kvarty obsadila 7. místo a hoši ze stejných ročníků se umístili na 10. místě. Je třeba ještě zmínit nejlepšího běžce na 1500m z celého závodu, je jím Kuba Dolejš z kvarty.

Dne 31.5. se konalo na stadionu ve Slaném krajské kolo závodu Odznaku všestrannosti. Tady naše studentky z primy Karolína Valachovičová a Gábina Dřížďalová vyhrály zlaté medaile!