Naši němčináři bodují!

V posledních dvou týdnech proběhla okresní kola olympiády v německém jazyce v kategoriích SŠ3 pro vyšší ročníky gymnázií a VG2 pro nižší ročníky gymnázií. A jak se zadařilo studentům naší školy?
Z Hořovic dovezly studentky vyšších ročníků naší školy rovnou všechny tři medaile! Ele Suchitrové (septima) gratulujeme k prvnímu místu a k postupu do krajského kola. Bára Nová (3A) a Bára Gezová (kvinta) obsadily druhé a třetí místo.
V dnešním okresním kole v kategorii VG2, které proběhlo přímo na naší škole, zvítězil náš student Jáchym Kolman (kvinta) a třetí pozici obsadila Ema Bořilová (kvinta).
Lepší výsledky si lze jen těžko představit. Těší nás, že němčinu jako "druhý cizí jazyk" ovládají studenti naší školy na tak vysoké úrovni. Srovnání se studenty z jiných škol v rámci okresu je toho jasným důkazem.